Online přihláška
Můžete se velice rychle a jednoduše přihlásit do některého z našich jazykových kurzů.
Přihlásit

 

Kontakty
Jazyková škola Tri-Angl
Nová 1126
696 03 Dubňany

Email: tri.angl@email.cz

Tel.: 724 703 528
        725 935 233

INTENZIVNÍ KURZ ANGLIČTINY – Direct English Method

Direct English MethodJazyková školaTri-Angl s.r.o. by Vás ráda pozvala na týdenní intenzivní kurz anglického jazyka, který se letos koná ve velmi pohodlné a dobře vybavené Chatě Lopeník. Tato chata se nachází v krásných Karpatských horách v blízkosti třetího nejvyššího vrcholu, Lopeník. Učiníte nejen velké kroky ke zlepšení Vašeho anglického jazyka, ale také budete mít možnost využít vše, co Lopeník nabízí, jako svěží vzduch a krásnou přírodu, krásné tenisové hřiště po celou dobu pobytu zdarma, pěkný venkovní bazén, saunu, kulečník a spoustu jiných her. Tady se nebudete muset potýkat s bojovými podmínkami, pokoje jsou čisté, moderní a dobře vybavené. Kromě toho, že uděláte velké kroky v angličtině, užijete si přírody, her a zábavy. Naši lektoři z USA mají pro vás nachystané tři večery s živou hudbou, kde se můžete jen smát, zpívat a radovat.. Jste tedy připraveni udělat něco s Vaší angličtinou a zároveň si užít spoustu legrace?

Kdo?

tento kurz je určen pro dospělé od 15 let a starší, pro všechny úrovně znalostí

Kdy?

13.8. - 19.8.

Kde?

Rekreační Středisko Lopeník

Co?

45 hodin aktivního používání a učení se angličtiny, dalších 20 hodin jiných aktivit v angličtině: např. zpěv, poslech a hry.

Systém

Kombinace „The Direct English Method“ což je intenzívni konverzační systém s výsledky, které jsou 2x rychlejší než u tradičních nebo komunikačních systémů; roleplaying; drama hry . Klíčovými elementy DEM jsou

  • Top Speed a Dynamics, Revise, Sequence (listening-speaking-reading-writing) vice o DEM zde www.direct-english.cz
  • Všechny kurzy „ Direct English Method „probíhají pouze ve vybraných licencovaných školách
CENA

7 480 Kč plná penze

REGISTRACE

DO 31. 5. 2011
PLATBA DO 15. 6. 2011
REGISTRACE emailem na tri.angl@email.cz nebo jskompas@seznam.cz
nebo zavolejte na 724 703 528, 724 740 338

Změny na webu

27.7.2011
Přidány nové sekce do menu.
Rozšířily jsme nabídkové menu pro soukromé osoby i firmy o nové kurzy pro Vás pro rok 2011 - 2012. Vyberte ten správný kurz pro Vás a zdokonalte se v anglickém jazyce.